×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /aktualnosci/2016/swietoul is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Już od siedmiu lat, wrzesień w naszym mieście kojarzy się nie tylko ze spadającymi z drzew kasztanami oraz powrotem do szkoły… Znakomitym pomysłem na oficjalne zakończenie wakacji okazało się bowiem celebrowanie niezwykłego święta – Przemyskiego Święta Ulic i to ulic nie byle jakich, bo właśnie tych, które znajdują się w samym sercu Prastarego Nadsańskiego Grodu. Jako stowarzyszenie dla Przemyśla "Regia Civitas" co roku przedstawiamy pełen wachlarz pomysłów, dzięki którym na ulice Kazimierza Wielkiego i Franciszkańską powróciłyby dawne tradycje kupieckie, a przedsiębiorcy działający w najbliższej okolicy Rynku Starego Miasta poczuli się jak jedna wielka rodzina. W związku z powyższym, co roku, w każdy drugi wrześniowy weekend zapraszamy przemyślan do wspólnej zabawy.

Organizatorami „Przemyskiego Święta Ulic” są: Stowarzyszenie dla Przemyśla „Regia Civitas”  przy współpracy: Urzędu Miasta Przemyśla,  Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki  ZAMEK oraz lokalnych stowarzyszeń, firm i kupców.
Głównym organizatorem tegorocznej edycji Hip Hop Jam jest "Stowarzyszenie Młodość ze Sztuką”,  w organizacji wspiera je również Stowarzyszenie dla Przemyśla "Regia Civitas".

 

 

W skład Klub Radnych "REGIA CIVITAS" na lata 2018-2023 wchodzą następujące osoby:


✔️Robert Bal - Przewodniczący Klubu Radnych
✔️Małgorzata Gazdowicz
✔️Dariusz Lasek
✔️Bartłomiej Barczak

Free Joomla! template by Age Themes