Święto Ulic 2019

Już od siedmiu lat, wrzesień w naszym mieście kojarzy się nie tylko ze spadającymi z drzew kasztanami oraz powrotem do szkoły… Znakomitym pomysłem na oficjalne zakończenie wakacji okazało się bowiem celebrowanie niezwykłego święta – Przemyskiego Święta Ulic i to ulic nie byle jakich, bo właśnie tych, które znajdują się w samym sercu Prastarego Nadsańskiego Grodu. Jako stowarzyszenie dla Przemyśla "Regia Civitas" co roku przedstawiamy pełen wachlarz pomysłów, dzięki którym na ulice Kazimierza Wielkiego i Franciszkańską powróciłyby dawne tradycje kupieckie, a przedsiębiorcy działający w najbliższej okolicy Rynku Starego Miasta poczuli się jak jedna wielka rodzina. W związku z powyższym, co roku, w każdy drugi wrześniowy weekend zapraszamy przemyślan do wspólnej zabawy.

Organizatorami „Przemyskiego Święta Ulic” są: Stowarzyszenie dla Przemyśla „Regia Civitas”  przy współpracy: Urzędu Miasta Przemyśla,  Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki  ZAMEK oraz lokalnych stowarzyszeń, firm i kupców.
Głównym organizatorem tegorocznej edycji Hip Hop Jam jest "Stowarzyszenie Młodość ze Sztuką”,  w organizacji wspiera je również Stowarzyszenie dla Przemyśla "Regia Civitas".