10 grudnia 2017 r. na kortach tenisowych w Przemyślu odbył się turniej dla najmłodszych tenisistów grających na „czerwonym” i „pomarańczowym” poziomie pod nazwą KARUZELA TENISOWA. Dzieci rywalizowały ze sobą w dwóch grupach wiekowych, lub w zależności od umiejętności. Celem było to aby dzieci rozegrały ze sobą jak największą ilość meczy na „zmiękczonych” zasadach punktacji tak aby uczyły się gry na punkty bez niepotrzebnego stresu. Było na co popatrzeć. Zacięta walka a jednocześnie przyjazna atmosfera. Turniej odbył się przy wsparciu naszego stowarzyszenia i udał się w 100 %.

 

Turniej Piłki Nożnej z okazji Dnia Flagi Rzeczpospolitej pod patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla Roberta Chomy Turniej rozpoczął się tradycyjnie odśpiewaniem hymnu państwowego i wyeksponowaniem flagi. Następnie zawodnicy rozpoczęli rywalizację sportową.

  • VI miejsce Czuwaj Wiaro II
  • V miejsce FA Lubaczów
  • IV miejsce UKS Jagiellonka Medyka
  • III miejsce Piaścik Tuczempy
  • II miejsce Czuwaj Wiaro I
  • I miejsce Wilczki Lesko
  • Najlepszy bramkarz Wiktor Krzywiński Wilczki Lesko

Najskuteczniejszy zawodnik Ewan Dworak

Najlepszy zawodnik Kamil Drymajło Czuwaj Wiaro I

Zostali wyróżnienie również najlepsi piłkarze w poszczególnych drużynach: Czuwaj Wiaro II - Seweryn Fudali FA Lubaczów – Jan Kaczor UKS Jagiellonka Medyka – Olivier Górka Piaścik Tuczempy – Karol Macierzanka Czuwaj Wiaro I – Kacper Kaczmarek Wilczki Lesko – Jacek Kórza Sędziowie: – Bartosz Krucan, Tomasz Szymański.

Turniej organizowali: Stowarzyszenie dla Przemyśla Regia Civitas oraz Stowarzyszenie Czuwaj Wiaro. Sponsorzy: MPEC Przemyśl, MaawSport, oraz turniej wsparli: Prezydent Miasta Przemyśla Robert Choma, Zastępca Prezydenta Grzegorz Hayder, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Robert Bal, Radni RM Małgorzata Gazdowicz, Tomasz Kuźmiek, Daniel Dryniak, Maciej Kamiński, Stanisław Surma.

Dziękujemy za zabezpieczenie Medyczne właścicielowi firmy Paramedyk Bartoszowi Wajstuchowi.

Na zakończenie Turnieju z okazji Dnia Flagi Rzeczpospolitej jak zawsze odbył się mecz towarzyski o przechodni Puchar. Zagrali sympatycy Regii Civitas w tym roku z Prawnikami Przemyśl. Mecz przebiegał w bardzo przyjaznej atmosferze i zakończył się wynikiem 7:3 dla Prawników. Bramki zdobyli: Regia Civitas: Michał Pilch, Artur Mielnik i Robert Bal, dla Prawników: Krzysztof Gaca – 2, Arkadiusz Ślisz – 1, Maciej Głowacz – 1, Jacek Miszczyszyn – 1, Andrzej Furtak – 1, Krzysztof Tryksza - 1Stowarzyszenie dla Przemyśla REGIA CIVITAS po raz kolejny organizuje mecz z okazji Dnia Flagi. Zapraszamy nie tylko naszych członków do udziału i kibicowania w rozgrywkach, które odbędą się na boisku przy Szkole Podstawowej nr 4 w Przemyślu.

Free Joomla! template by Age Themes